S61 Stawiski – Szczuczyn

/Wartość całkowita kontraktu

342 134 196,09 zł

Aktualności

czwartek 09/05/2019

Rada Budowy nr 18

Czytaj dalej >
wtorek 09/04/2019

Rada Budowy nr 17

Czytaj dalej >
środa 13/03/2019

Rada Budowy nr 16

Czytaj dalej >
czwartek 14/02/2019

Rada Budowy nr 15

Czytaj dalej >

Podwykonawcy

  1. Zestawienie Podwykonawców robót budowlanych:
    Nie ma zatwierdzonych Podwykonawców na roboty budowlane.
  2. Zestawienie Usługodawców:
    W tabeli poniżej przedstawiono zestawienie Usługodawców zgłoszonych do końca okresu sprawozdawczego:
   Lp.  Pełna Nazwa Podmiotu  Adres      Zakres umowy             Kategoria podmiotu          
1. Complex Projekt sp. z o.o.  ul. Armii Krajowej 6

40-698 Katowice

Sporządzenie pełnej dokumentacji projektowej wraz ze świadczeniem nadzoru autorskiego usługodawca
2. Expertgroup.pl ul. Armii Krajowej 16/2 41-706 Ruda Śląska Sporządzenie projektu przebudowy istniejących sieci teletechnicznych oraz kanału technologicznego z kablami światłowodowymi dalszy usługodawca
3. EMProjekt sp. z o.o. ul. Wita Stwosza 7 40-040 Katowice Sporządzenie projektów budowlanych, wykonawczych, powykonawczych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dalszy usługodawca
4. Investeko s.a. ul. Wojska Polskiego 16 G 41-600 Świętochłowice Sporządzenie inwentaryzacji zieleni z Projektem wycinki oraz projektem nasadzeń, sprawowanie nadzoru autorskiego dalszy usługodawca
5. Traffcom sp. z o.o. ul. Fabryczna 24 40-611 Katowice Sporządzenie projektu Stałej i Czasowej Organizacji Ruchu oraz Koncepcji Systemu Zarządzania Ruchem wraz z nadzorem autorskim dalszy usługodawca
6. Uni-Geo Piotr Rant ul. Zatorowa 7 19-500 Gołdap Wykonanie dokumentacji geologiczno-inżynierskiej i hydrogeologicznej dalszy usługodawca
7. GTPROJEKT sp. z o.o. & Co sp komandytowa ul. Parkowa 4 Swadzim 62-080 Tarnowo Podgórne Sporządzenie projektu budowlanego, wykonawczego i powykonawczego oraz nadzory autorskie wzmocnienia podłoża i projekt budowlany, wykonawczy i powykonawczy, nadzory autorskie stateczności skarp i nasypów dalszy usługodawca
8. CADmost s.c. Marek Salamak, Adam Silarski ul. Plebiscytowa 1 44-100 Gliwice Sporządzenie projektów budowlanych, wykonawczych, powykonawczych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego obiektów Inżynierskich WD-09, WD-18, WD-28, WD-35, WD-40 dalszy usługodawca
9. Global East s.c. B.Augustyniak, T.Zdrodowski, J. Mironczuk ul. Plażowa 67 15-502 Białystok Wykonanie map do celów projektowych oraz projektów podziałów działek dalszy usługodawca
10. EIA Colsulting Ewa Namerła os. Wł. Łokietka 9/42 61-616 Poznań Wykonanie inwentaryzacji przyrodniczej usługodawca
11. EIA Colsulting Ewa Namerła os. Wł. Łokietka 9/42 61-616 Poznań Wykonanie raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko usługodawca
12. Irena i Zdzisław Szymańscy S.C. „Izabell” Świdry Dobrzyce 40 18-507 Świdry – Dobrzyce Najem biura usługodawca
13. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „DIKAR” Dariusz Kruszyński Bursztynowa 1

84-352 Wicko

Usługi saperskie usługodawca
14. WAG – POL ŁĘCZYCA Przemysław Żmudowski pl. Tadeusza Kościuszki 26 99-100 Łęczyca Dzierżawa wag usługodawca

   3. Zestawienie Podwykonawców/Usługodawców/Dostawców – umowa o wartości < 50 000,00 zł:

 Lp.         Pełna Nazwa Podmiotu      Adres     Kategoria podmiotu
1. MSS Consulting Biuro Inżynierskie – Michał Sroka Aleja Rzeczypospolitej 10

02-972 Warszawa

dalszy usługodawca
2. Pracownia Architektury i Rękodzieła PAR Ul. Konstytucji 3 Maja 55

43-190 Mikołów

dalszy usługodawca
3. FRANMAR Rafał Martynko ul. Alfreda Wierusza-Kowalskiego 1/12

16-400 Suwałki

usługodawca
4. Innovosolar Łukasz Ejzemberg Zwycięstwa 36A

11-710 Piecki

usługodawca
5. Usługi transportowe ciężarowe Ryszard Gleba Ul.Białostocka 2, 19-200 Ruda usługodawca
6. WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO „MARPO” MARIUSZ BUZIEWICZ 19-200 Popowo 9a

19-200 Grajewo

usługodawca
7. EL-TEL ZDZISŁAW CICHANOWICZ Kasztanowa 9 m. 54

16-400 Suwałki

usługodawca
8. HANDEL I USŁUGI AGROTURYSTYCZNE JOLANTA GARDOCKA  Polowa 4

18-520 Stawiski

usługodawca
9. FHU Antoni Wiszowaty ul. Sokoły 11

18-520 Stawiski

usługodawca
10. ALGECO POLSKA Sp. z o.o. ul. Jana Keplera 20

80-299 Gdańsk

usługodawca
11. Innovosolar Łukasz Ejzemberg Zwycięstwa 36A

11-710 Piecki

usługodawca
12. Kuchnia Domowa u Gosi – Grzegorz Borowiak Upalna 1a lok 17

15-668 Białystok

usługodawca
13. Neoprint s.c  ul. Krakowska 17

15-875 Białystok

usługodawca
14. LANDTECH S.C. Stanisław Zawadzki, Łukasz Kubicki Jaśminowa 6

05-820 Piastów

usługodawca
15. LANDTECH S.C. Stanisław Zawadzki, Łukasz Kubick Jaśminowa 6

05-820 Piastów

usługodawca
16. MTN Projekt Joanna Niedzielska  Szyszkowa 15,
19-300 Ełk
usługodawca
17. Usługi Archeologiczne i Archeobotaniczne Joanna Abramów al. Młodych 4,
41-106 Siemianowice Śląskie
usługodawcy
18. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rolmag Sp. z o.o. Warneckiego 23,
83-136 Opalenie
usługodawca


  4. Zestawienie Dostawców Materiałów :
      W tabeli poniżej przedstawiono zestawienie Dostawców zgłoszonych do końca okresu sprawozdawczego:

 Lp.      Pełna Nazwa Podmiotu     Adres        Zakres umowy    Kategoria   podmiotu
1. Suwalskie Kopalnie Surowców

Mineralnych sp z.o.o.

ul. Stanisława Staniszewskiego 65

16-400 Suwałki

Dostawa kruszywa dostawca
2. Suwalskie Kopalnie Surowców

Mineralnych sp z.o.o.

ul. Stanisława Staniszewskiego 65

16-400 Suwałki

 Dostawa kruszywa dostawca
3. KONSORCJUM: Przedsiębiorswo Produkcyjno – Handlowe

Meliorex sp. z o.o. i Przedsiębiorstwo Usługowe „SYLWEX” Sylwia Paciorko

ul. Szkocja 40

16-420 Raczki

Pozyskiwanie i dostarczanie kruszywa dostawca
4. Rettenmaier Polska sp.o.o. ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r, nr 7B 02-366 Warszawa Dostawa materiałów, tj. Viatop Premium dostawca 
5. Przedsiębiorstwo Handlowo – usługowe

BAWI S.A.

ul. Składowa 10

15-399 Białystok

Nie dotyczy dostawca 
6. ZBYCH POL & MOBET SP. Z O.O. ul. Betonowa 2

88-300 Mogilno

Dostawa Materiałów Budowlanych dostawca 
7.  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kopalnia Ogorzelec Sp. z o. o. Ogorzelec 116,
58-400 Kamienna Góra
Dostawca kruszywa  dostawca
8. ViaCon Polska Sp. z o.o. Przemysłowa 6,
64-130 Rydzyna
Dostawca materiałów budowlanych dostawca
9. UAB Milsa Elektrenq g. 16, LT-51205 Kaunas, Lietuva Dostawa grysu  dostawca

 

/Zamawiający:

Skarb Państwa Generalny Dyrektor Dróg
Krajowych i Autostrad,
reprezentowany przez Oddział GDDKiA w Białymstoku
ul. Zwycięstwa 2, 15-703 Białystok

http://www.gddkia.gov.pl

/Wykonawca:

BUDIMEX S.A
Kolonia-Koplany 29
16-061 Juchnowiec Kościelny


BUDIMEX S.A
ul. Stawki 40
01-040 Warszawa

http://www.budimex.com.pl

/Nadzór inwestorski:

Biuro Inżyniera Kontraktu
ul. Księcia Janusza I 3
18-400 Łomża

Konsorcjum:
TPF SP. z o.o.
ul. Annopol 22
03-236 Warszawa

TPF GETINSA EUROESTUDIOS S.L.
c/Ramon de Aguinaga 8
28028 Madryt, Hiszpania

http://www.tpf.com.pl/