S61 Stawiski – Szczuczyn

/Wartość całkowita kontraktu

342 134 196,09 zł

Podwykonawcy

1. Zestawienie Podwykonawców robót budowlanych:

W tabeli poniżej przedstawiono zestawienie Podwykonawców robót budowlanych zgłoszonych do końca okresu sprawozdawczego:

Lp. Pełna Nazwa Podmiotu  Adres Zakres umowy Kategoria podmiotu
1. El-System Piotr Popko ul. Sybiraków 22/22

18-400 Łomża

Kompleksowe wykonanie tymczasowego węzła betoniarskiego  Podwykonawca robót budowlanych
2. PRI „INŻBUD” Sp. J. Jerzy Herenda Andrzej Klaga ul. Przymiejska 15

63-400 Ostrów Wielkopolski

Wbicie grodzic stalowych z pozostawieniem w gruncie oraz tymczasowe zabezpieczenie wykopów za pomocą grodzic stalowych wraz z wykonaniem projektu technologicznego Podwykonawca robót budowlanych
3. KPRM Infrastruktura Sp. z o.o. Fryderyka Chopina 96

43-600 Jaworzno

Dostarczenie i montaż dylatacji modułowych oraz łożysk mostowych  Podwykonawca robót budowlanych
4. DOMBUD Tomasz Szczotka ul. Wodospadowa 7

Żabnica

34-450 Węgierska Górka

Wykonanie robót żelbetowych na obiektach :
WS-25_S61_1, MS/PZDs-26_S61_6, WD-28_S61_6, PZGD-36_S61_6, MD_PZDs-17_DK61_6, MD_PZDs-19_DK61_6
Podwykonawca robót budowlanych

2. Zestawienie Usługodawców:
W tabeli poniżej przedstawiono zestawienie Usługodawców zgłoszonych do końca okresu sprawozdawczego:

   Lp.  Pełna Nazwa Podmiotu  Adres      Zakres umowy     Kategoria podmiotu
1. Complex Projekt sp. z o.o. 

Biuro Projektowo-Konsultingowe

ul. Armii Krajowej 6

40-698 Katowice

Sporządzenie pełnej dokumentacji projektowej wraz ze świadczeniem nadzoru autorskiego usługodawca
2. Expertgroup.pl ul. Armii Krajowej 16/2

41-706 Ruda Śląska

Sporządzenie projektu przebudowy istniejących sieci teletechnicznych oraz kanału technologicznego z kablami światłowodowymi dalszy usługodawca
3. EMProjekt sp. z o.o. ul. Wita Stwosza 7

40-040 Katowice

Sporządzenie projektów budowlanych, wykonawczych, powykonawczych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dalszy usługodawca
4. Investeko s.a. ul. Wojska Polskiego 16 G

41-600 Świętochłowice

Sporządzenie inwentaryzacji zieleni z Projektem wycinki oraz projektem nasadzeń, sprawowanie nadzoru autorskiego dalszy usługodawca
5. Traffcom sp. z o.o. ul. Fabryczna 24

40-611 Katowice

Sporządzenie projektu Stałej i Czasowej Organizacji Ruchu oraz Koncepcji Systemu Zarządzania Ruchem wraz z nadzorem autorskim dalszy usługodawca
6. Uni-Geo Piotr Rant ul. Zatorowa 7

19-500 Gołdap

Wykonanie dokumentacji geologiczno-inżynierskiej i hydrogeologicznej dalszy usługodawca
7. GTPROJEKT sp. z o.o. & Co sp. komandytowa ul. Parkowa 4 Swadzim

62-080 Tarnowo Podgórne

Sporządzenie projektu budowlanego, wykonawczego i powykonawczego oraz nadzory autorskie wzmocnienia podłoża i projekt budowlany, wykonawczy i powykonawczy, nadzory autorskie stateczności skarp i nasypów dalszy usługodawca
8. CADmost s.c. Marek Salamak, Adam Silarski ul. Plebiscytowa 1

44-100 Gliwice

Sporządzenie projektów budowlanych, wykonawczych, powykonawczych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego obiektów Inżynierskich WD-09, WD-18, WD-28, WD-35, WD-40 dalszy usługodawca
9. Global East s.c. B. Augustyniak, T. Zdrodowski, J. Mironczuk ul. Plażowa 67

15-502 Białystok

Wykonanie map do celów projektowych oraz projektów podziałów działek dalszy usługodawca
10. EIA Colsulting Ewa Namerła os. Wł. Łokietka 9/42

61-616 Poznań

Wykonanie inwentaryzacji przyrodniczej

Wykonanie raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko

usługodawca
11. Irena i Zdzisław Szymańscy S.C. „Izabell” Świdry Dobrzyce 40 18-507 Świdry – Dobrzyce Najem biura usługodawca
12. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „DIKAR” Dariusz Kruszyński Bursztynowa 1

84-352 Wicko

Usługi saperskie usługodawca
13. WAG – POL ŁĘCZYCA Przemysław Żmudowski pl. Tadeusza Kościuszki 26 99-100 Łęczyca Dzierżawa wag usługodawca
14. Wynajem Sprzętu Budowlanego „MARPO” Mariusz Buziewicz  19-200 Popowo , 9a 

19-200 Grajewo

Usługi przewozu drogowego towarów / Usługa sprzętowa z obsługą usługodawca
15. Freightliner PL sp. z o.o. ul. Polna 11

00-663 Warszawa

Nie dotyczy  usługodawca 
16. EMO sp. z o.o. Hryniewicza 62 A

15-378 Juchnowiec Kościelny 

Wycinka drzew, krzewów i poszycia usługodawca
17. Usługi transportowe Jarosław Adam Jurewicz  ul. Aflerda Wiererusza – Kowalskiego 6 a  lok. 1

16-400 Suwałki 

Świadczenie usługi transportu drogowego towarów usługodawca
18. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Birex” Radosław Banaszyński ul. Kościuszki 16 

63-200 Jarocin 

Rozładunek wagonów kolejowych (wagony węgla) usługodawca 
19. „Ka-Ro” sp. z o.o. ul. Myśliborska nr 98E lok. Nr. 149 

03-185 Warszawa

Kompleksowa usługa geodezyjna w pełnym zakresie  usługodawca 
20. „BOGMAR” Roboty Ziemne, Transport i Handel Bogusław Martynko ul. Bolesława Chrobrego 34 

16-400 Suwałki

Usługi sprzętowe z obsługą usługodawca
21. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe DORTOM Tomasz Żebrowski ul. Murawy 21

18-421 Piątnica Poduchowna 

Usługi sprzętowe z obsługą (usługa ładowarką) usługodawca

   3. Zestawienie Podwykonawców/Usługodawców/Dostawców – umowa o wartości < 50 000,00 zł:

 Lp.         Pełna Nazwa Podmiotu      Adres     Kategoria podmiotu
1. MSS Consulting Biuro Inżynierskie – Michał Sroka Aleja Rzeczypospolitej 10

02-972 Warszawa

dalszy usługodawca
2. Pracownia Architektury i Rękodzieła PAR Ul. Konstytucji 3 Maja 55

43-190 Mikołów

dalszy usługodawca
3. FRANMAR Rafał Martynko ul. Alfreda Wierusza-Kowalskiego 1/12

16-400 Suwałki

usługodawca
4. Innovosolar Łukasz Ejzemberg Zwycięstwa 36A

11-710 Piecki

usługodawca
5. Usługi transportowe ciężarowe Ryszard Gleba ul. Białostocka 2

19-200 Ruda

usługodawca
6. WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO „MARPO” MARIUSZ BUZIEWICZ 19-200 Popowo 9a

19-200 Grajewo

usługodawca
7. EL-TEL ZDZISŁAW CICHANOWICZ Kasztanowa 9 m. 54

16-400 Suwałki

usługodawca
8. HANDEL I USŁUGI AGROTURYSTYCZNE JOLANTA GARDOCKA  Polowa 4

18-520 Stawiski

usługodawca
9. FHU Antoni Wiszowaty ul. Sokoły 11

18-520 Stawiski

usługodawca
10. ALGECO POLSKA Sp. z o.o. ul. Jana Keplera 20

80-299 Gdańsk

dostawca
11. Kuchnia Domowa u Gosi – Grzegorz Borowiak Upalna 1a lok 17

15-668 Białystok

usługodawca
12. Neoprint s.c  ul. Krakowska 17

15-875 Białystok

usługodawca
13. LANDTECH S.C. Stanisław Zawadzki, Łukasz Kubick Jaśminowa 6

05-820 Piastów

usługodawca
14. MTN Projekt Joanna Niedzielska  Szyszkowa 15,
19-300 Ełk
usługodawca
15. Usługi Archeologiczne i Archeobotaniczne Joanna Abramów al. Młodych 4,
41-106 Siemianowice Śląskie
usługodawcy
16. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rolmag Sp. z o.o. Warneckiego 23,
83-136 Opalenie
usługodawca
17. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe BAWI S.A. Składowa 10                                         15-399 Białystok  dostawca
18.  Roboty Ziemne, Transport i Handel Bogusław Martynko Bolesława Chrobrego 34                        16-400 Suwałki  usługodawca
19. FREZDROG Kazimierz Gaweł, Barbara Gaweł Sp.j. 54 E Olsztyn 54                                     11- 041 Suwałki  usługodawca
20. MAR-GO S.C. Małgorzata Bierdziewska, Mariusz Ołowniuk Biała Woda 36                                          16-402 Biała Woda usługodawca 
21. Vison  Iwona Fiegler i Paweł Kampka  ul. Radoszowska 26 A                            18-420 Rydułtowy, Śląskie  dostawca
22. UBPK Piotr Konopka  Przestrzelska 37                                       18-420 Jedwabne usługodawca
23. Usługi transportowe – budowlane Adam Klinicki ul. J.I. Kraszewskiego 28 B/13             15-025 Białystok  usługodawca
24. Socjalna Spółdzielnia Przystanek  Czerwony Bór 30                                     18-400 Czerwony Bór usługodawca
25. PHU MODBRUK Modzelewski Paweł  Stare Sierzputy 5                                     18-400 Łomża usługodawca
26. Przedsiębiorstwo Usługowe PIOTREX Piotr Paciorko  Małe Sierzputy 5                                      18-400 Łomża  usługodawca
27. ZPUH „POLMEX” Bożena Dojna  Chrzanowo 17                                           19-300 Ełk usługodawca
28. LOTUS GROUP sp. z o.o.  Józefa Lompy 6/2                                   44-100 Gliwice  usługodawca
29. Sylwester Kulikowski  usługodawca
30. Usługi Sprzętowe Paweł Zubrzycki usługodawca
31. Transport Ciężarowy Edmund Waszkiewicz usługodawca
32. PHU MODBRUK Modzolewski Paweł  usługodawca
33.  SECURITY SERVICE Sp. z o.o. usługodawca
34.  INFRAP Łukasz Klebus usługodawca
35. Fabryka Wag Kalisto  usługodawca
36.  Usługi elektryczne „Elrob” Robert Wysocki usługodawca
37. PPHU Trans-Kaps Karol Sofiński usługodawca
38. TLC Rental Sp. z o.o. dostawca
39. SYL-POL usługodawca
40. BAR-KOR usługodawca


  4. Zestawienie Dostawców Materiałów :
      W tabeli poniżej przedstawiono zestawienie Dostawców zgłoszonych do końca okresu sprawozdawczego:

 Lp.      Pełna Nazwa Podmiotu     Adres        Zakres umowy    Kategoria   podmiotu
1. Suwalskie Kopalnie Surowców

Mineralnych sp. z.o.o.

ul. Stanisława Staniszewskiego 65

16-400 Suwałki

Dostawa kruszywa dostawca
2. Konsorcjum: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Meliorex sp. z o.o. i Przedsiębiorstwo Usługowe „SYLWEX” Sylwia Paciorko ul. Szkocja 40
16-420 Raczki
Pozyskiwanie i dostarczanie kruszywa  dostawca
3. Rettenmaier Polska sp. z o.o. ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7B

02-366 Warszawa

Dostawa materiałów, tj. Viatop Premium dostawca
4. ZBYCH POL & MOBET SP. Z O.O. ul. Betonowa 2

88-300 Mogilno

Dostawa Materiałów Budowlanych dostawca 
5.  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kopalnia Ogorzelec Sp. z o. o. Ogorzelec 116,
58-400 Kamienna Góra
Dostawca kruszywa  dostawca
6. ViaCon Polska Sp. z o.o. Przemysłowa 6,
64-130 Rydzyna
Dostawca materiałów budowlanych dostawca
7. UAB Milsa Elektrenq g. 16, LT-51205 Kaunas, Lietuva Dostawa grysu  dostawca
8. OLA INTERNATONAL sp. z o.o. Rydygiera 8, 01-793 Warszawa Dostawa Towarów ADMOR 10  dostawca
9. Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów „SIBET” S.A.  ul. Chorzowska 22, 25 – 852 Kielce  Dostawa Materiałów Budowlanych – belek prefabrykowanych typu „T” dostawca
10. Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych „Fabet” SA ul Ściegiennego 270 25-116 Kielce Dostawa Materiałów Budowlanych – belek prefabrykowanych typu T dostawca
11. ALGECO POLSKA sp. z o.o.  ul. Jana Keplera 20 80-299 Gdańsk Wynajem Kontenerów Biurowych  dostawca
12. Cemex Polska sp. z o.o. ul. Łopuszańska 38 D 02-232 Warszawa Zakup cementu CEM II 32,5 lub CEM I 42,5  dostawca
13. ANKRA sp. z o.o.  ul. Zaolziańska 11 41-800 Zabrze Dostawa prefabrykowanych desek gzymsowych dostawca
14. UNIMEX Zenon Paryska i Krzysztof Paryska Spółka Jawna  ul. Nowy Świat 1 18-210 Szepietowo Dostawa prefabrykowanych belek typu T dostawca
15. PERI Polska Sp. z o.o. ul. Stołeczna 62

05-860 Płochocin

Dostawa szalunków i rusztowań systemowych dostawca
16. THYSSENKRUPP MATERIALS POLAND S.A. ul. Grudziądzka 159 

87-100 Toruń

Dostawa prefabrykowanego zbrojenia mostowego #10-32mm dostawca

 

/Zamawiający:

Skarb Państwa Generalny Dyrektor Dróg
Krajowych i Autostrad,
reprezentowany przez Oddział GDDKiA w Białymstoku
ul. Zwycięstwa 2, 15-703 Białystok

http://www.gddkia.gov.pl

/Wykonawca:

BUDIMEX S.A.
Świdry – Dobrzyce 40
18- 507 Grabowo



BUDIMEX S.A
ul. Siedmiogrodzka 9
01-204 Warszawa

http://www.budimex.com.pl

/Nadzór inwestorski:

Biuro Inżyniera Kontraktu
ul. Księcia Janusza I 3
18-400 Łomża

Konsorcjum:
TPF SP. z o.o.
ul. Annopol 22
03-236 Warszawa

TPF GETINSA EUROESTUDIOS S.L.
c/Ramon de Aguinaga 8
28028 Madryt, Hiszpania

http://www.tpf.com.pl/